Celé česko čte dětem

motto naší školky:

"KDYŽ VYRAZÍTE DO SVĚTA, NEJLEPŠÍ JE CHYTIT NĚKOHO ZA RUKU A DRŽET SE POHROMADĚ"

Co potřebuje dítě do školky:

» NÁHRADNÍ OBLEČENÍ - spodní prádlo, ponožky, tepláky, tričko, nátělník, punčocháče v látkovém pytlíku nebo batůžku, ne v igelitové tašce
» PLÁŠTĚNKU
» GUMOVKY
» BAČKŮRKY S PEVNOU PATOU – nevhodné jsou pantofle, nebo gumové „Cross“, bačkorky by měly mít bílou podrážku
» VHODNOU OBUV NA VEN
» KERAMICKÝ HRNEČEK
» CVIČEBNÍ ÚBOR – jarmilky (nebo jiné vhodné boty s bílou podrážkou), tričko, tepláky-taktéž v plátěném sáčku či batůžku
PROSÍME, OZNAČTE TYTO VĚCI VIDITELNĚ ZNAČKOU NEBO JMÉNEM DÍTĚTE

DÁLE PROSÍM DÍTĚTI PŘINESTE :
» PAPÍROVÉ KAPESNÍKY - 2 balení
» PAPÍROVÉ KUCHYŇSKÉ UTĚRKY - 2 balení
» TEKUTÉ MÝDLO – 2 kusy
» BALENÍ KANCELÁŘSKÝCH PAPÍRŮ – formát A4, 1 kus

V případě nepřítomnosti Vašeho dítěte:

» OMLOUVEJTE TELEFONICKY NEPŘÍTOMNOST DÍTĚTE V MATEŘSKÉ ŠKOLE DO 7, 45 HODIN NA TEL. ČÍSLE MATEŘSKÉ ŠKOLY 377 912 553.
»Nebo OMLOUVEJTE E-MAILEM na adrese: omluvenkymsmerklin@seznam.cz.
» V PŘÍPADĚ DELŠÍ NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE (VÍCE JAK 1 TÝDEN) JE NUTNÉ DOPLNIT OMLUVNÝ LIST DÍTĚTE U UČITELE TŘÍDY »Pokud je Vaše dítě předškolák, je nutné omlouvat PÍSEMNĚ KAŽDÝ DEN NEPŘÍTOMNOSTI, viz. Školní řád.

Odhlašování stravného:

» POKUD BUDETE CHTÍT ODHLÁSIT PRO SVÉ DÍTĚ STRAVNÉ V MATEŘSKÉ ŠKOLE V DOBĚ JEHO NEPŘÍTOMNOSTI, VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO 734768587 (VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY)- OMLOUVAT MŮŽETE VŽDY DO 7, 45 HODIN !!!
» pokud dítě neomluvíte, stravné se mu bude za 1. den neplánované nepřítomnosti (např. z důvodu nemoci) v mateřské škole započítávat. V tomto případě si zákonní zástupci dítěte mohou oběd vyzvednout ve školní jídelně základní školy v době od 11,10 hodin do 11,30 hodin.

Cvičení v tělocvičně

- Třída „U KOPRETIN“ bude chodit cvičit do tělocvičny každé úterý.
- Třída „U PAMPELIŠEK“ a třída „U POMNĚNEK" budou chodit cvičit do tělocvičny každé pondělí.
- Třída „U ZVONEČKŮ“ bude chodit cvičit do tělocvičny každou středu.

Děti potřebují cvičební úbor (sportovní obuv, tepláky, tričko) v látkové tašce nebo batohu. Vše označené značkou dítěte – úbor zůstane dítěti ve školce.

V měsící září budeme ještě místo do tělocvičny chodit ven do přírody.